Akademia Leona Koźmińskiego

Studia podyplomowe MDDP Akademia Biznesu

Akademia Leona Koźmińskiego

logo_pl_noweAkademia Leona Koźmińskiego  jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Specjalizuje się w zakresie nauk ekonomicznych, humanistycznych i prawnych. Została założona w 1993 roku.
Jest pierwszą szkołą wyższą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała akredytację EQUIS. Od 2008 roku jako jedna ze 170 szkół biznesu na świecie posiada także akredytację AMBA, a od 2011 roku akredytację AACSB.

W 2004 roku, jako jedyna uczelnia w Polsce, otrzymała ocenę wyróżniającą od Państwowej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunku zarządzanie i marketing, wyprzedzając uniwersytety państwowe i akademie ekonomiczne.
Jako jedyna w Polsce uczelnia niepubliczna ma uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.
Od roku 2009 nazwa uczelni pojawia się w prestiżowych rankingach edukacyjnych dziennika „Financial Times”. Według klasyfikacji „FT” Akademia Leona Koźmińskiego jest najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej.
W roku 2013 Akademia Leona Koźmińskiego po raz czternasty zajęła pierwsze miejsce wśród niepublicznych uczelni magisterskich w rankingu edukacyjnym magazynu edukacyjnego „Perspektywy” i „Rzeczpospolitej”. O zwycięstwie zdecydowały przede wszystkim posiadane akredytacje, własna baza dydaktyczna oraz umiędzynarodowienie.

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję