O nas

Studia podyplomowe MDDP Akademia Biznesu

O nas

Należymy do grona trzech największych firm szkoleniowych w kraju, jesteśmy liderem szkoleń z zakresu księgowości.

Ponad 15 lat dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas najważniejsze przy projektowaniu nowych szkoleń i kursów.

Klienci nas doceniają »»

Dbając o jak najwyższy standard oferowanych usług do ich realizacji dobieramy wyłącznie wysokiej rangi specjalistów.
Obecnie współpracujemy z liczbą ponad trzystu ekspertów, wśród których są: biegli rewidenci, doradcy podatkowi, radcy prawni, psycholodzy, praktycy biznesu, programiści oraz informatycy.

Jesteśmy laureatem wielu nagród na rynku szkoleniowym.

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe, które oferujemy naszym Klientom w celu poszerzenia i aktualizacji wiedzy doskonalenia zawodowego oraz planów dotyczących zmiany profilu zawodowego lub przekwalifikowania. Kluczem dla nas jest dostarczenie praktycznej wiedzy, dlatego też staranie dobieramy grono prelegentów skupiając się na osobach posiadających duże doświadczenie zawodowe.
Dbając o wartość kwalifikacji, podejmujemy współpracę z uczelniami, które cieszą się dobrą renomą i sprawdzonymi usługami takimi jak:  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Zakres tematyczny naszych zajęć obejmuje takie kierunki jak: podatki, rachunkowość w JSFP, rachunkowość wg MSR/MSSF oraz kadry i płace.

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję