Znowu zostaliśmy docenieni – jeszcze raz I miejsce

Studia podyplomowe MDDP Akademia Biznesu

Znowu zostaliśmy docenieni – jeszcze raz I miejsce

1 września w Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji inauguracji 21. wydania rocznika Book of Lists 2016/2017

Mamy przyjemność poinformować, że kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm i zajęliśmy I miejsce w kategorii „Training Companies”. Ranking opracowany został na podstawie osiągniętych przychodów.

Zwyciężyliśmy spośród 32 nominowanych firm. Jest nam niezwykle miło, że zostaliśmy zwycięzcą kolejnego rankingu wśród firm szkoleniowych. Nagrodę odebrał Partner zarządzający Adam Niedziółka.

Publikacja Book of Lists to nie tylko źródło informacji o największych firmach w Polsce, ale także przewodnik po polskim biznesie i gospodarce.

Gala Book of Lists jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem Grupy Biznesowej Warsaw Business Journal. Corocznie skupia ok. 200-tu zaproszonych gości, m.in. prezesów firm, ambasadorów, przedstawicieli Izb handlowych i organizacji biznesowych oraz dziennikarzy mediów biznesowych.

Dziękujemy bardzo naszym Klientom za powierzone nam zaufanie!

 

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję