Wyższa Szkoła Bankowa

Studia podyplomowe MDDP Akademia Biznesu

Wyższa Szkoła Bankowa

wyzsze_szkoly_bankowe_logoWyższe Szkoły Bankowe należą do największej grupy szkół biznesu w Polsce, kształcących na kierunkach ekonomicznych i humanistycznych. Założycielem Grupy jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia.
Podejmując studia w Wyższej Szkole Bankowej można mieć pewność zdobycia aktualnej, biznesowej i praktycznej wiedzy oraz tego, że dyplom ukończenia studiów będzie rozpoznawalny przez pracodawców.
W rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” w 2014 r. Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych.
Wyższe Szkoły Bankowe cenią Twój czas. Na bieżąco śledzą zmiany na rynku pracy i nastawione są na przekazywanie wiedzy w przystępny i efektywny sposób. Program studiów skonstruowany jest w oparciu o oczekiwania pracodawców i wieloletnie doświadczenie wyspecjalizowanej kadry naukowej.
W gronie wykładowców Wyższych Szkół Bankowych znajdują się zarówno autorytety ze świata nauki, jak i praktycy, którzy chętnie dzielą się ze studentami bogactwem doświadczeń zawodowych.

Nasi Klienci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję